Değerli Ntv Radyo Dostlarım,

Beraberce dünyanın değişik coğrafyalarını müzik eşliğinde gezdiğimiz Laterna programımızda, mikrofon benim önümde olduğundan, hep ben konuşuyorum, siz de sabırla dinliyorsunuz.

Değerli yorumlarınıza kulak vermek, isteklerinizi almak bizler için çok önemli. Arzu ederseniz, Laterna dostlarımızın program hakkındaki görüşlerini okuyabilir, siz de düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.


Toplam Yorum Sayısı (55)   Son Yorum 22 Mart 2011, 17:05


Yılmaz Özdil
Gazeteci Yazar, İstanbul


Sevgili Özge

Biz gazeteci yazarlar, tembelliği severiz. Seni uzunca bir süredir aramak istiyordum, yeni fırsat bulabildim. Laterna programını devamlı olarak büyük bir beğeni ile dinliyorum, tebrik etmek istedim.

İçeriği ve formatı ile gerçekten çok güzel bir radyo programı hazırlıyorsun, başarılarının devamını dilerim.


Önder Özar
Emekli Büyükelçi, İstanbul


Sayın Özge Ersu,

02 Ağustos 2009 Pazar günü saat 17:10-18:00 saatleri arasında yayınlanan ve Arjantin'e ayırdığınız radyo programından büyük keyif aldım.

"Gracias a la Vida", Venezuela ve Latin Amerika'nın adeta simgesi idi. Programınızda bu şarkıyı duyunca, geçmişe gidip geldim. Ayrıca, Arjantin'in yirminci yüzyıldaki politik iniş ve çıkışlarını ana unsurları ile çok iyi tanımladınız.

Başarılı çalışmalarınızı sürdürmeniz dileği ile


Lütfiye Ekerbiçer Kökkaya
Yönetici, Adana


Sevgili Özge

Buenos Aires programını dinledim. Her işini çok iyi yapıyorsun vesselam.


Salih Ünal
Turizmci, İstanbul


Sevgili Özge,

Genelde hafta sonları evde normalde yirmi dakika kadar egzersiz yaparım. Pazar günü senin Lizbon programını dinlerken radyonun başından ayrılamadım, tam bir saat sürdü. Eşimle beraber büyük keyif aldık.

Uzun zamandır arşivimde olup ta dinleyemediğim Amalia Rodrigues ve Dolce Puntes gibi sanatçıları, sayende yeniden anımsadık. Daha sonraki eseri de Andrea Bocelli'nin bir düetinden tanımıştım. O zamanlar kasetler vardı, kayboldu gitti elbette. Yeniden çalınca tüylerim diken diken oldu.

Gerçekten çok güzel bir program olmuş, tebrik ederim.


Gülsüm Tıknaz
Emekli Hemşire, İstanbul


Merhaba Özge Bey,

11 Nisan 1959 doğumluyum... Durduk yere niye bunu yazdım diye sorabilirsiniz.

Bu yıl 50. yaş günümü Viyana'da geçirmek ve Vivaldi'nin Dört Mevsim Konçertosu'nu, özellikle de "Bahar" bölümünü" bir klasik müzik konserinde canlı dinlemek istemiştim. Yeşil pasaport sahibi emekli bir hemşireyim ama hiç yurtdışına çıkamadım henüz. Bu nedenle kendime bir yaşgünü hediyesi vermek istemiş ama kızımın düğün hazırlıkları nedeni ile ertelemek durumunda kalmıştım. Sorumluluk işte.

Şimdi tarihini hatırlamıyorum. Bir cumartesi günü sat 17:10'da Ntv Radyo'yu dinlerken sizinle tanıştım. Siz o gün programınızda "Viyana'ya gitmek isteyip de gidemeyenler, görmek isteyip de göremeyenler" deyince ben olduğum yerde çakılıp kaldım ve radyomun başından ayrılamadım. Bir de Mavi Tuna'yı dinleyince keyfim bir kat daha arttı. İşte radyonun büyüsü bu. O günden beri sizi hiç kaçırmadan dinlemeye çalışıyorum. Harika bir program yapıyorsunuz, ben de uçan halı üzerindeymişçesine peşinize takılıyorum. Bunu bana yaşattığınız için çok teşekkür ederim.

Sunduğunuz güzellikler daim olsun. Sağlık ve sevgiyle kalınız.


Yonca Özsandıkçı
Programcı, Trabzon


Değerli Ntv Radyo Yetkilileri,

Sevgili Özge Ersu'nun güzel sesini bizlere ulaştırdığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Ntv Radyo Laterna'da tüm programları tekrar tekrar dinliyoruz.

Kendisi ile defalarca kelimelerle anlatılamayacak güzellikte geziler yapmış şanslı gezginlerden biriyim. Özge Ersu'yu fazla anlatmak ona haksızlık olacaktır. Dinleyenleri onun donanımlı, keyifli ve güzel bir insan olduğunu hissetmişler, tarih ve coğrafya öğretmenliğinin yanı sıra nasıl özenli bir müzik öğretmeni de olduğunu anlamışlardır. Kendisini Ntv Radyo'da dinlemekten büyük bir mutluluk ve keyif duyduğumu bir daha söylemek isterim.

Sevgili Özge,

Ntv Radyo Laterna'daki tüm programların arasında Roma biraz daha yüreğime dokundu, daha yakın, daha sıcak geldi... Sen Roma'yı anlatırken, bir kez daha ünlü Aşk Çeşmesi'ne gidip, söylediğin gibi sağ elimle sol omzumun üzerinden bozuk paraları savurdum. Bu arada, kaç tane attığım da bana kalsın...

Sanki yeniden o güzel çiçeklerle süslü İspanyol Merdivenleri'nde oturup şarkılar söyledim, bol bol fotoğraf çektim... Piazza Venezia'da dolaşıp, dostlarımızla İtalyan şarkılarına eşlik ettiğimiz Trastevere tavernalarına yeniden gittim adeta...

Daha ne çok şey var anlatacak... Gitmek, gezmek, yaşamak gerekiyor. Bu arada, bu güzel müzik kutusunda, bizlerin de eşlik edebileceği, kendi güzel şarkılarımızı dinleyebileceğimiz bir 'Laterna Türkiye' olacak mı?

Hiç boş zamanı olmayan, kendi söylemin ile 'değerli dostların' arasında olmaktan sevinç duyduğum Özge, her istediğin, dilediğince olsun.


Sera Geray
Yönetici, İstanbul


Sevgili Özge,

Türkiye seninle gurur duyuyor! programın gerçekten çok başarılı, sana da bu yakışıyor. Böyle güzel yorumlar almak ta çok mutluluk veriyor olmalı. Roma programını hayranlıkla dinledim, teşekkür ederim. Devamını da merakla bekliyorum.

Geçen yılbaşı bizlere dinlettiğin, Lucio Dalla'nın "L'anno Che Vera" parçasını ve sözlerini çok beğenmiştim, sözlerini bir kez de senin sesinden dinlemek çok hoşuma gitti. Aralara da her türlü özge Ersu matraklıklarını da serpiştirmişsin.

Sevgiler


Selman Yarar
İşadamı, İstanbul


Sevgili Özge,

Yoğun yurt içi ve yurt dışı iş gezilerim arasında fırsat bulup ta kaçırmadığım zaman, zevkle dinliyorum programını. Herhalde diğer dinleyicilere programın isminin nereden geldiğini henüz açıklamadığından, bunu bilerek dinlemek te benim için bir ayrıcalık.

İlk başlarda çalacağın müzikleri çok merak ediyordum ama zamanla, "parçalar bitse de aralara serpiştirdiğin harika bilgilerle yeni şeyler öğrensem, gitmediğim, gidemediğim yerlere ait hayaller kurabilsem, gördüğüm yerler için de hatıralara dalabilsem" diyorum artık.

Yahu, Viyana programında Georg Danzer'in "Jö Schau" adlı parçasını da nereden buldun çıkarttın öyle? Kaç sene okudum ve yaşadım Viyana'da, bizlerden başkası nereden bilebilir ki diye düşünürdüm hep... Beni yirmi sene öncesine döndürdün, tekrar gidesim geldi.

Başarılarının devamını dilerim.


Serap Yenici
Müzisyen, İstanbul


Sevgili Özge,

Programlarınız süper devam ediyor. Müzikle ilgili olarak ta işbirliğinde bulunabiliriz.

Selamlar


Ahmet Yeşiltepe
Yapımcı Yönetmen, İstanbul


Sevgili Özge,

Programların çok ses getiriyor, emin ol. Özellikle yoodle ve verilen örnekler çok eğlenceli idi.

Sevgiler,


Atilla Akçealan
Turizmci, Ukrayna


Sayın Özge Ersu,

Geç te olsa, Ntv Radyo'da yapmış olduğunuz Laterna programını, özellikle Saint Petersburg'u bir pazar gecesi, Internet'te zaman geçirmeden, televizyonda kanaldan kanala dolaşmadan, yeni doğan kırk günlük kızım ve Ukrayna'lı eşimle beraber, büyük bir keyifle dinledik.

Söylenecek çok söz var. Bilginizi, sesinizi çok daha büyük bir kitleye ulaştıracağınıza eminim. Başta Ukrayna, Rusya ve Beyaz Rusya gibi coğrafyalarda, hiç bir karşılık beklemeden, programlarınız için her konuda yardımcı olmaya hazırız.

Saygılar


Engin Çaputçu
Sanayici, Denizli


Sevgili Özge Bey,

Bir radyo programı ancak bu kadar zevkle dinlenir. Sunduğunuz müzikler eşliğinde kendimi o şehrin caddelerinde, cafelerinde, tarihi bulvarlarında hissediyorum.

Bu bilgi birikimini bizlerle paylaştığınız için teşekkürler. Sayenizde her hafta sonu radyo dinler olduk. Daha büyük başarılara imza atmanız dileklerimizle, sizi ve ekibinizi tebrik ediyoruz.

Ağzınıza ve gönlünüze sağlık...


Tuna Turgay
Turizm Yazarı, İstanbul


Değerli Kardeşim,

Başarılar diliyorum, Muhakkak bu yeni çalışmandan da başarı ile çıkacasın.

Selam ve sevgiler


Ayfer Aksoy
Dinleyici, Ankara


Sevgili Özge Ersu,

Merhabalar. Ntv Radyo aracılığı ile sizinle tanıştım. Sözlerinizi ve müziklerinizi ağzım kulaklarımda dinliyorum. Gezi ve turizm deyince içim titriyor.

Teşekkürler


Güven İlter
Müzisyen ve Yapımcı, İstanbul


Sevgili Özge,

Öncelikle aldığın ödül için seni tebrik ederim. Cumartesi günü Radyo NTV'de Paris ile ilgili programını, trafiğin de etkisiyle, eşimle birlikte hemen hemen baştan sona dinledik. Yakın zamanda Paris'e gittiğimiz için gerçekten çok iyi geldi.

Sevgiler, teşekkürler


Emrah Sekendiz
İşadamı, İstanbul


Sevgili Özge,

Saint Petersburg programını dinledim, süper olmuş. Hele Leningrad kuşatması? Bu kadar olurdu ancak... Leningrad Kovboyları'ndan da söz edecek misin?


Kaan Mutluel
Yönetici, İzmit


Merhaba,

Ntv Radyo'daki programınızı her cumartesi günü dinlemeye çalışıyorum. İnanılmaz bir program, gerçekten tebrik ederim. Geçenlerde, programlarınızın tekrarlarını araştırırken sitenizi gördüm ve mutlu oldum.

Geçmiş programlarınızı dinledim, hatta işyerinde motivasyon kaynağım oldu. Şu anda da çalışıyor ve bir taraftan radyoya kulak veriyorum. Ekim ayında Lizbon'a bir abstract sunmaya gideceğim ve Lizbon programının her saniyesini ezberliyorum.

Internet'e tüm yaptığınız programları koyacak mısınız?

Teşekkür ederim.


Övünç ve Mutlu Özdemir
Profesyonel Turist Rehberi, İstanbul


Sayın Özge Ersu,

Öncelikle, aldığınız değerli ödülden ötürü sizi içtenlikle tebrik ederiz. Ntv Radyo'daki programlarını keyifle izliyoruz. Daha önce de Internet sitenizdeki Laterna arşivlerinden Küba programınızı bir kaç defa keyifle dinlemiştim. Bu aralarda, ne zaman mutfakta birlikte zevkle bir yemek hazırlıyor olsak, yanımızda kesinlikle bir Laterna var.

Bir gün bir gezide buluşmak ümidi ile


Sevgi Biret
Yönetici, İzmir


Sevgili Özge Bey,

Ntv Radyo'daki programın süper!

Selamlar


Mete Serin
Profesyonel Turist Rehberi,İstanbul


Sevgili Özge,

Ntv Radyo'daki programın için tebrikler. Eski parçalar çalmak istersen, Türkiye'nin en zengin cd ve plak koleksiyonlarından birine sahibim, haberin olsun...

Selamlar


Ashyadeth Aguilar
First Purser, Monterrey Mexico


Hey Özge,

I am so happy to see that you are in your radio station. I wished we could hear you from here.

I hope you are doing well, take care.


Ertan Alpay, İstanbul
Profesyonel Turist Rehberi


Merhaba Özge Bey,

Çok güzel bir proje, tebrik ederim sizi. Gıpta ile bakıyorum...

Elimden geldiği kadar dinlemeye çalışacağım sizi her hafta. Biraz önce de Buenos Aires programınızı Internet üzerinden dinledim. Şubat ayı içerisinde Buenos Aires'te idim ve progrmınızı dinlerken kendimi tekrar oraya gitmiş kadar hissettim.

Emeğinize sağlık, çok güzel anlatmışsınız ve çalınan şarkılar muhteşem. Tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.


Emel Öner
Turizmci, Antalya


Özge Bey'ciğim,

Süper! Böyle kaliteli bir kanalda olmanızdan gurur ve mutluluk duydum. Tebrik ediyorum.

Başarılar


Ersin Kaya
Dinleyici, İstanbul


Özge Bey,

Merhaba... Yine harika bir program yapmışsın, teşekkürler. Laterna’nın da tüm geçmiş programlarına ulaştım.

İlk fırsatta Küba programını dinleyip, Commandante Che Guevara’yı ihmal edip etmediğine, Hasta Siempre’nin olup olmadığına bakacaktım ki, Havana’yı dinleyince sorumun yanlışlığını anladım. Programın yarısından çoğu 'Che Güzellemesi' imiş, bir zamanlar bunları radyoda duymak kolay değildi.

Özenle hazırlayıp, ölçülü, nitelikli, zarif esprilerle bezediğin Laterna’lar için tüm Ntv Radyo dinleyicileri sana teşekkür borçlu, tıpkı benim gibi... Bugün de Venedik'i anlatıyorsun. Bir gün İstanbul'a da sıra gelecek mi ? Kaç programda anlatabilirsin, merak ediyorum...

Selamlar


Yıldıay Çamlık
Finans Müdürü, Bursa


Sayın Özge Bey,

NTV Radyo Laterna'daki Venedik programınızı dinledikten sonra "Venedik'te yirmi dördüncü evlilik yıldönümümüzü kutlama" fikri netleşti!

Teşekkürlerimizle


Ali Doğanlı
Grafiker, İstanbul


Özge,

Bir şeyi de kötü yap yahu!


Emel Üresin
Dinleyici, Ankara


Sevgili Özge Ersu,

Ntv radyo programınızı iki kez yürüyüşlerim sırasında I-pod'dan dinleme fırsatım oldu, çok hoş vakit geçirdim doğrusu.

İtalyan Dili ve Edebiyatı okumuş birisi olarak, özellikle son Venedik programınız bilgimi, seçtiğiniz müzikler mutluluğumu arttırdı, çok teşekkürler. Fırsat buldukça dinlemeye devam edeceğim. Mayıs ayındaki özel katılımlı İtalya geziniz de ilgimi çekti.

Ankara'dan selamlar ve esenlik dileklerimle


Cem Karatay
Öğrenci, Avustralya


Selamlar Özge Bey,

Geçen gün Internet'te gezerken, Ntv Radyo'daki Laterna programınızı buldum. Neredeyse bir günde tüm yayınlarınızı dinledim. Gerçekten harikulade, enfes. Anlatımlar, müzikler, anektodlar ile... Kolay gelsin ve iyi yayınlar.

Teşekkürlerimle


Serhan Ünal
Psikolog, İstanbul


Sayın Ersu,

Ben çok fazla yabancı müzik dinleyen biri değilim. Buna rağmen 30 Kasım tarihinde yayınlanan programınız gerçeten çok hoşuma gitti. Gerçekten güzel zaman geçirmeme yardımcı oldunuz.

Bu nedenle size ve programın kulağıma kadar gelmesinde emeği olan herkese çok teşekkür ediyor ve sonraki programlarınızı iple çektiğimi bilmenizi istiyorum.


Reyhan Kınalı
Profesyonel Turist Rehberi, İstanbul


Sevgili Meslektaşım Özge Ersu,

Rehberler Platformu'ndaki yazılarını takip ediyorum ve Ntv Radyo'daki güzel programlarını dinliyorum.

Sana iyi turlar dilerim.


Yeşim Örek Gümüşdağ
Doktor, Kıbrıs


Sevgili Özge Bey,

Birkaç sene önce bir geziniz sırasında tanışmıştık. Sizinle gezenler, sizin sıradan bir rehber olmadığınızı hemen anlar ve 'Müzik ve gezi eşittir Özge Ersu' olarak zihinlere yer edersiniz. Ben de bir hafta süren bu gezi sırasında bize müziklerinizle yaşattığınız yerleri hiç unutamadım, daha sonraki yolculuklarımda başkalarının anlatımları hep eksik kalmış gibi hissettim.

Benim gibi gezi tutkunlarının ruhlarını, gerçekleştirdiğiniz bu harika programla biraz olsun doyurduğunuz için sizi yürekten kutlar ve teşekkür ederim. Müzik, tarih ve gezi düşkünü biri olarak, Laterna bağımlısı oldum. Her hafta, burada Kıbrıs'ta Laterna ile gezmek istiyoruz.

Her program için ayrı şeyler söylemek gerekir aslında... Sihirli anlatımınızı dinlerken, başka bir şey düşünmek olası değil. Lizbon büyülerken, Londra'da söz ettiğiniz yerleri yeniden dolaştık. Çoğu daha önce gezdiğimiz yerler olmasına rağmen görüyorum ki, sizin müziğinizden yoksunmuşuz!

Programlarınızı kaçırmadan izlemeye çalışıyorum, arada dinleyemediklerim olduğunda çok üzülüyorum. Keşke eski yayınlarınızın hepsine ulaşabilsek... Bizi bu zevkten mahrum bırakmayın.

Cumartesi ve Pazar günleri hem güzel müzik dinleyerek, hem öğrenerek bize dünyayı gezdirdiğiniz için teşekkürler Özge Bey, Teşekkürler Ntv Radyo.


Hülya Öztürk
Güzellik Uzmanı, İzmit


Merhaba Sevgili Özge Bey,

Ntv Radyo'da sunduğunuz Laterna programlarınız harika. Ben en çok İsviçre'ye bayıldım. Ayrıca, programını da yaptığınız "Buz ve Ateş Ülkesi İzlanda" e-kitabınızı hayranlıkla okudum ve büyülendim, sizinle gezdim o muhteşem coğrafyalarda...

Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

Mutlu kalın.


İrfan Bıyık
Turizmci, İstanbul


Özge,

Küba'yı dinledim en son. Sen marka olmayı hak etmişsin kardeşim... Radyo programların süper, tebrik ederim. Küba'ya turun var mı?

Selamlar


Hicran Tunalı
Market Sahibi, Çorlu


Sevgili Özge Bey,

Cumartesi ve Pazar günleri Ntv Radyo'da Laterna'yı oğlum, gelinim ve torunum ile birlikte dinliyoruz saat 18:00'e kadar mağazamızda... Harika programınızla ufkumuz açılıyor...

Hele o müzikler? Şimdiye kadar, çoğu parçayı anlamadan dinleyip çok şey kaçırmışız. Bir de üstüne şehirleri anlatmanız yok mu? Keyifle dinliyoruz, emeğine çok teşekkür ederiz.

Bu arada, 'G Vitamini' serisinde, 'Buz ve Ateş Ülkesi' İzlanda e-kitabınızı okudum. Yazılar ve resimler muhteşem. Bizim dünyamızı renklendirdiniz, dünyayı sizinle tanımak çok güzel.

Mutlu kalın.


Şule Eğilmez
Yönetici, İstanbul


Sevgili Özge,

Laterna programını dinledikten sonra yazıyorum. Çok güzel olmuş, o kadar duygulandım ki. O güzel coğrafyalara gittim, bazen göz yaşları, bazen gülücüklerim vardı yüzümde, "Dede Efendi, Gülnihal" derken... Son parçada ise dans ediyordum.

Bu farklı ve değerli program için çok teşekkürler...


Ergül Kocamaz
Profesyonel Turist Rehberi, Kuşadası


Sayın Ersu,

Laterna programınızı apylaştığınız için çok teşekkür ediyorum. Dünya turlarını müzik eşliğinde ve yourmlarınızla yapmak çok keyifli oluyor.

Kuşadası'ndan selamlar...


Sinan Okut
Profesyonel Turist Rehberi, İstanbul


Gerçekten muhteşem bir program olmuş, tebrik ederim.

Teşekkürler


Mine Karahan
Profesyonel Turist Rehberi, İstanbul


Sevgili Özge,

Küba programını dinledim, çok ama çok güzel olmuş. Ülkenin hamurunda hüzün var zaten, sen de kendi hüznünü katmışsın.

Dört beşlik bir program, Küba özellikle hepsi içinde favorim. Özellikle müzik konusunda çok şey öğrendim.

Kudos and two thumbs up for Özge!


Neslihan Yavuzer Behmuaras
Radyo Programcısı, İstanbul


Merhabalar Özge,

Ben de kendi programımdan sonra Cumartesi günleri dinliyorum Laterna'yı. Hiç Portekiz'e gitmemiştim ama, inan öyle güzel hayaller kurdum ki anlattıkların eşliğinde, eğer bir gün gidersem biliyorum ki "aynı hayallerimdeki gibiymiş" diyeceğim.

Gönlüne, ağzına sağlık, çok güzel bir program.


Bingül Ataman
Dinleyici, İstanbul


Sevgili Özge Ersu,

Laterna bizim için bir keyif oldu... Kısa sürede NTV Radyo'daki Laterna programınızın ailecek bağımlısı olduk. Özellikle belirtmek isterim ki ailemiz, ellili yaşlarımıza yaklaşan eşim, ben ve ona altı yaşındaki oğlumuızdan oluşuyor. Bize ve ona öyle hitap ediyorsunuz ki anlatamam. Daha keyifli ne olabilir ki?

Bundan sonra "Hayatta en çok yapmak istediğiniz şey nedir?" diye sorarlarsa, daha önce hiç aklımda yokken, "Özge Ersu'nun rehberliğinde bir geziye katılmak" diyebilirim.

Elinize, dilinize, beyninize sağlık. Heyecanınız hiç bitmesin ve her şey gönlünüzce olsun.

Saygılarımla


Erdem Keçeci
Dinleyici, İstanbul


Özge Bey,

Yüksek bilgi, kültür ve eğitiminizi damıtarak yaptığınız programdan ötürü sizi tüm kalbimle tebrik ederim.

Bir şans eseri rastladığım programınızda tatlı tatlı İtalya'yı anlatıyordunuz. Bugünlerde programınızı New York süslüyor.

Saygılarımla


Bülent Görür
Dinleyici, İstanbul


Özge Bey,

Yani, "pes" dedim inanın, Ntv Radyo'da programınızı ilk kez duyduğumda. Bu kadar güzel radyo programı dinlediğimi anımsamıyorum. Şehirleri gezerken ele aldığınız konular, ele alış biçiminiz, özlü sözlü anlatımınız ve seçtiğiniz şarkılar...

Özge Bey, sizi gerçekten ve candan tebrik ediyorum. Gezi programlarınız ile ilgili ayrıntılı bilgi de almak isterim.

Saygı ve sevgilerimle


Esin Sinanoğlu
Dinleyici, İstanbul


Sevgili Özge Ersu,

Tarzınız tam bana göre. Şu anda Venedik programınızı dinliyorum, Venedik'te geziyorum sanki...

Çok teşekkürler


Alev Tunç
Kaptan, İstanbul


Özge Bey,

Ben sizin Küba ile ilgili uzmanlığınızı Laterna programınızı dinlediğimde öğrenmiştim.

Öneri ve yanıtlarınız bekler, iyi günler dilerim.


Ülfet Öner
Dinleyici, İstanbul


Şimdi arabalı vapurla karşıya geçerken sizi dinliyorum. Mail isteğinize hemen yanıt vereyim.

Programınızı, sizin sunumunuzu ve gevezeliklerinizi çok seviyoruz. Ben kırk iki yaşındayım ama lise son öğrencisi kızım da en az benim kadar programınızı seviyor ve dinliyor.

En içten başarı dileklerimle


Funda Dörtcanlar Yomut
Yönetici, İstanbul


Sevgili Özge,

Pek görüşemiyoruz ama arada dinleyebiliyorum programını. Yorumların çok güzel, gözlerimizde canlandırıyorsun tüm hikayeleri...

Teşekkürlerimizle


Öznur Yılmaz Berk
Basımevi Sahibi, İstanbul


İzlanda programının devamını merakla bekliyorum, kaçırmayacağım.

Sağolasın


Sibel Candan
Turizmci, İstanbul


Sevgili Özge Bey,

Hafta sonu Ntv Radyo'da yapmış olduğunuz program çok güzeldi. Zevkle dinledim.

Selamlar


Zeki Ertürk
Profesyonel Turist Rehberi, İstanbul


Değerli meslektaşımız Özge Ersu'nun gerçekten alışkanlık yapan Ntv Radyo'daki Laterna programını sonradan da olsa izlemeye çalışıyorum. En son dinlediğim İzlanda programında gerçekten ezber bozan tarihi bilgiler var. 17. yüzyılda Osmanlı denizcilerinin İzlanda seferlerini anlatmış, herkesin izlemesini öneririm.

Tüm genç rehberler için, Özge Ersu'nun çalışmalarının, mesleğimiz açısından örnek bir kilometre taşı olduğunu düşünüyor ve başarılı çalışmalarını gönülden kutluyorum.

Sevgi ve Saygılar


Lakme Toktaş
Turizm Yazarı, İstanbul


Tebrikler ve başarılar Özge...

İzleyemeyip, kaçırdıklarımız için, Laterna programını çevirim dışı dinleyebileceğimiz bir yer var mı?


Fuat Polat
İşadamı, İstanbul


Sevgili Özge,

Öncelikle bu yeni projede sana başarılar dilerim. İnanıyorum ki en iyisini yapacaksın.

Cumartesi ve Pazar günleri, programını zevkle dinleyeceğim.

Selamlar


Selçuk Akçay
Profesyonel Turist Rehberi, Yurtdışı


Sevgili Özge Ersu,

Sizi, yaptığınız programlar için kutlamak istiyorum. Yurt dışında yaşadığım için, programlarınızın tamamını Internet üzerinden dinledim. Gurur duyduğumu belirtmek isterim ve başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla


Yücel Özen
Sanayici, İstanbul


Sevgili Özge,

Cumartesi günleri Ntv Radyo'daki programlarını hiç kaçırmıyorum. Bravo, bu kadar enerji... Aslında pek şaşırmadım, hep farklı bir dünyadan geldiğini, sıradışı biri olduğunu düşünmüşümdür.

Her şey gönlünce olsun ve emeklerinin karşılığı boş çıkmasın.


Demet Tezel Özdemir
Gezgin, İstanbul


Sevgili Özge,

Soğuk birgün ama, şu anda yaptığın program ve yumuşacık sesin içimizi ısıtıyor, bizleri çok uzak diyarlara götürüyor.

Teşekkürler, iyi ki varsın.